iscript
04 خرداد 1402 - 14:16

علت جابجایی فرماندار آبیک، تقویت تیم مدیریتی استان در حوزه عملکردی است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین علت جابه جایی فرماندار شهرستان آبیک را تشخیص استاندار قزوین و به کارگیری ایشان برای تقویت تیم مدیریتی استان در حوزه عملکردی بیان کرد.

عباس کاظمی در گفت وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص انتصاب سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک و تغییر جابجایی فرماندار این شهرستان اظهار کرد: ضرورتاً هر کسی که ضعیف باشد نباید جابجا شود و حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک که یکی از بهترین و ارزشمندترین سرمایه های استان قزوین است و موضوعی اعم از عزل، ضعیف بودن و برکناری ایشان مطرح نیست.

وی افزود: استاندار قزوین در حوزه انتصابات و اجرا مسئول هستند و تصمیم ایشان بر این بوده که از ظرفیت فرماندار شهرستان آبیک در استانداری و برای تقویت تیم مدیریتی بهره گیرند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین ادامه داد: حواشی و موضوعاتی که بعضا برخی افراد مطرح می کنند به هیچ عنوان بر ضعیف بودن فرماندار شهرستان آبیک مطرح و تلقی نمی شود و جابه جایی ایشان در راستای تقویت تیم مدیریتی استان بوده است.

کاظمی در پاسخ به این سوال که با توجه به وجود مشکلات متعدد در شهرستان آبیک و اقدامات و عملکرد مثبت فرماندار این شهرستان در راستای پیگیری و حل این مشکلات و پیشرفت پروژه های مختلف در دوران خدمت ایشان، آیا با وجود انتصاب سرپرست جدید فرمانداری، خلاء فتوحی احساس نخواهد شد، توضیح داد: قطعاً برای این موضوع برنامه‌ریزی‌شده و تردید نکنید که به طور جدی، فرد جدیدی که منصوب شده مورد حمایت قرار می‌گیرد، از سویی دستگاه‌ها و مجموعه‌های مختلف موظف به همکاری با ایشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: مجموعه فعالیت های عمرانی در سطح استان و مدیریتی که توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین صورت می گیرد در ریل پیشرفت قرار دارد و به هیچ عنوان پروژه های عمرانی در سطح شهرستان ها قائم به اشخاص نیست و با هدایت و مدیریت درست معاون عمرانی استاندار قزوین اجرا می شوند.

وی افزود: البته حضور، پیگیری و اهمیت و توجه فرماندار شهرستان آبیک نسبت به پروژه‌های عمرانی بسیار حائز  اهمیت است و این مهم را اصلاً رد نمیکنم.

این مسئول بیان کرد: مجموعه فعالیت‌ها و ریل‌گذاری در حوزه عمران و آبادانی شهرستان آبیک نه تنها متوقف نخواهد شد بلکه انشاءالله با قوت توسعه پیدا می‌کند و به فضل الهی، روند رو به رشد و فزاینده ای خواهد داشت.

گفتنی است، امروز طی حکمی از سوی استاندار قزوین حجت الله مددخانی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک شده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1237833