iscript
27 اسفند 1401 - 12:28

دجورجی: در گروه واقعا سختی قرار گرفتیم/ کوبا، ایران و اوکراین در حال پیشرفت هستند

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: کوبا، ایران و اوکراین در حال تحول و پیشرفت هستند و حریفانی دشوار به حساب می‌آیند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2024 پاریس، دیروز (جمعه) در لوزان برگزار شد و تیم ملی ایران در گروه A با تیم‌های برزیل،‌ ایتالیا، کوبا، اوکراین، آلمان، چک، قطر قرار گرفت.

فردیناندو دجورجی، سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا که در سال 2022 به عنوان قهرمانی جهان رسید در این مورد اظهار داشت: در گروه واقعا سختی قرار گرفتیم. ما با برزیل که از امتیاز میزبانی برخوردار است، روبرو خواهیم شد. کوبا، ایران و اوکراین هم در حال تحول و پیشرفت هستند و حریفانی دشوار به حساب می‌آیند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا ادامه داد: ما از مسابقات انتخابی المپیک صحبت می‌کنیم، بنابراین همه رویدادهای مربوط به آن، یک چالش  جدی به حساب می‌آید. برای ما خیلی مهم است که با عزم و اراده قوی در میدان حاضر شویم و زیاد به حریفان فکر نکنیم.

دجورجی گفت: ما باید همه توان خود را در رقابت‌ها به کار بگیریم و بازی به بازی پیش برویم. مثل همیشه، امکان هر اتفاقی وجود دارد و ما تلاش می‌کنیم در بهترین شرایط ممکن به هدف‌مان برسیم. سفری طولانی در پیش است و جو سالن نیز به سود ما نخواهد بود که البته تجربه چنین وضعیتی را داریم. ما نباید در انتظار صعودی آسان به المپیک باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1098929